Reference

Zpětné vazby od svých klientů si moc vážím.  

Osobní zkušenost mých klientů Vám může  ulehčit rozhodnutí, zda řešit svůj problém v rámci terapie, případně sloužit jako podpora pro ty, kteří nemají zatím podobnou zkušenost, pociťují ostych, nebo mají nedostatek důvěry.

Již delší dobu jsem si uvědomoval, že mi pořád něco brání cítit se dobře, byl jsem otrávený, nenaladěný. V pracovním životě jsem se cítil sevřený strachem z neúspěchu a z toho důvodu jsem odkládal plnění povinností. Se záměrem zbavit se konečně těchto pocitů jsem vyhledal pomoc. Díky terapii jsem znovu získal klid a důvěru v život, cítím se v bezpečí. Následující den po terapii jsem udělal vše důležité, co se mi nahromadilo cca 3 týdny zpátky… Tak si přeji, ať mi to vydrží co nejdéle. Děkuji Vám.

Radovan Praha

Paní Vančovou jsem vyhledala v době, kdy mne zasáhly psychické ataky spojené s obavami, že přijdu o své nejbližší. Zmocňoval se mě odpor, strach doprovázený třesem a pocitem na zvracení. Moc Vám děkuji za Vaši ochotu a pomoc, za doporučené techniky a hlavně, je mi mnohem lépe. Kéž by bylo na světě více tak skvělých lidí, jako jste Vy.

Denisa Brno

Bez nadsázky říkám, že mi zachránila život. Nechápu, že jsem s tím vším, s tou nevědomou zátěží v sobě, mohla existovat tolik let a dožila se současnosti v relativně dobrém zdraví a kondici. Samotnou terapii vnímám jako velmi náročnou, ale účinnou metodu, která mi umožnila nahlas a pravdivě pojmenovat spoustu věcí a přivedla mě k tomu se před nimi přestat schovávat a nejenom to, ale ještě navíc se jich i zbavit. Bezprostředně po terapii samotné jsem se cítila fyzicky unavená, ale naprosto nejvíc jsem vnímala obrovskou úlevu - jakoby ze mne spadl pytel s kamením. Bylo mi lehko a radostně 🙂

JanaZlín

Moc Vám chci poděkovat za to, co děláte. Díky metodě RUŠ jsem pochopila, o čem je už mnoho psáno, ale někdy to pochopit a začít žít je těžké. A to hlavní je probudit v sobě lásku a odpuštění. Lásku k sobě, lásku k nejbližším a lásku k celému světu. Moc Vám děkuji, že jsem to mohla zažít a díky této metodě i žít. Díky moc.

PavlínaJilemnice

Při intenzivním víkendovém pobytu jsem dostala velké množství hodnotných informací. Nejdříve jsem používala techniky, které jsem si nejvíc zapamatovala a byly pro mne v danou chvíli nejúčinnější. Zkrátka ty, co na mne nejvíc zabírají, když se necítím zrovna dobře. K nim postupně přibírám další, o kterých jsme mluvily. Když si nevím rady, tak se kouknu do svých poznámek z víkendového programu, dohledávám "klíč" prostřednictvím doporučených knížek... ale někdy se to bez osobního kontaktu taky neobejde. Chce to čas a nevzdát to. Katku Vančovou doporučuji každému, kdo se jakkoliv trápí, kdo má zdravotní potíže, nebo prostě neví, co se sebou dělat.

JanaVizovice

Paní Katku jsem navštívila v době, kdy jsem trpěla úzkostnou poruchou, pravděpodobně vyvolanou dlouhodobým stresem v práci. Během terapie jsme hledaly prvotní příčinu těchto potíží a následně jí "čistily". Mimo to mi paní Katka ukázala nový pohled na život, což pro mě bylo asi největším přínosem. Doporučuji každému, kdo řeší v životě nějaký problém. Nebo jenom tak pro zkvalitnění života a pozitivnější přístup. Také mi ukázala techniky, které můžu použít sama, doporučila knížky atd. Bezprostředně po terapii jsem byla trošku unavená, ale to je součástí procesu. Rozhodně jsem ale odcházela s " čistší " hlavou a pozitivně naladěná, za což děkuji.

AdélaŠpindlerův Mlýn

Katku jsem vyhledala v období osobní krize. Byla jsem rozhodnutá přestat se trápit čímkoliv a kýmkoliv. Chtěla jsem být hrdou a sebejistou ženskou, která se za sebe nestydí, je přirozená, nezávislá a nikomu jakkoliv nebo čímkoliv neubližuje. A stalo se. Ta změna je naprosto fantastická!!! A projevila se hned; můj muž řekl, že když se na mne ráno podíval, jak spím, usmívala jsem se, tvář jsem měla rozjasněnou a klidnou. A když jsem pak vyšla na ulici, lidi se na mě dívali, zdravili mě, dokonce jsem jejich pohledy na sobě cítila i když jsem se už vzdalovala. I v práci se mi začalo hned líp dařit. Nic mě nerozčilovalo a doteď nerozčiluje, dařily a daří se mi věci, ze kterých jsem dřív měla hrůzu a které pokaždé znamenaly průšvih nebo přinejmenším nepříjemnosti, daří se mi dosáhnout toho co sama chci... Prostě se mi žije lehčeji, radostněji, pokud si věci sama nekomplikuji, plynou hladce a samozřejmě.

JanaVrchlabí

Na paní Katku jsem se obrátila, abych se zbavila přehnané žárlivosti. Moje silná potřeba mít věci pod kontrolou vedla k vyostření vztahu s partnerem. Po sezení se mi ulevilo, cítím naději, že jsem schopna odvrátit hrozbu rozpadu manželství. Dostala jsem návod, jak pracovat na tom, abych dosáhla zklidnění. Děkuji moc Katko, za všechno.

LucieŠpindlerův Mlýn

Katku jsem vyhledal, jelikož mám nezpracovaný vztah se svou mámou, který jsem chtěl začít řešit a pokud možno jej narovnat, minimálně z mé strany. Po terapii jsem se cítil lehce zmatený, protože spousta pocitů byla hodně nová a celkový přístup k problému a jeho řešení taky. Nicméně spousta věcí si tak nějak “dosedla” na své místo a já je konečně začal chápat a vidět v jiném světle. V praxi to pak znamená, že se na problém dokážu dívat s nadhledem, aniž bych byl do něj vtahován, což byl můj hlavní cíl. Používané techniky se mi líbily a doufám, že jejich praktikováním dosáhnu svého cíle - vést spokojenější život na všech úrovních. Tento zážitek, bych doporučil každému, kdo má pocit, že ho v některé oblasti život zatlačil do kouta.

PetrZlín

Dobrý den, po terapii jsem se cítila moc fajn. Před spaním jsem udělala doporučenou techniku, šla spát bez myšlenek a s čistou hlavou. Spala jsem celou noc. A dnes ráno se po pocitové stránce cítím dobře. Ještě jednou moc děkuji.

MartaVrchlabí

Ahoj Katko, už několik dní na tebe myslím, zavolat se mi nedaří, tak aspoň píšu. Kromě toho, že mě zajímá, jak se Ti daří, ti chci taky říct, že se cítím dobře, vlastně hodně dobře. Není to, že bych už na sobě nemusela pracovat, makat by měl na sobě každý a kdo to nedělá, dělá velkou chybu :-). Tak jsem ti chtěla poděkovat, protože dneska už vím, že jsi mi pomohla zůstat na živu, objevovat sama sebe a taky už dávno ztracenou chuť obyčejně žít, radovat se a pracovat. To je víc než bych kdy řekla. Jsi úžasná!

JanaZlín

Dobrý den paní Vančová, mnohokrát Vám děkuji. Doporučené techniky používám od druhého dne našeho setkání. Musím říci, že se po dlouhé době cítím mnohem lépe. Jsem Vám velmi vděčná a děkuji, že tu pro nás všechny, co si zatím nevíme rady sami se sebou, jste.

LenkaŠpindlerův Mlýn

Dobrý den, paní Katko, rád bych Vám poděkoval za pomoc a doporučené techniky včetně literatury. Získal jsem spoustu poznatků o věcech, které jsem si sám nebyl schopen vysvětlit, proč se tak dějí. Udělal jsem ve svém životě změny a rozhodně mohu říci, že se cítím lépe. Proto ještě jednou děkuji.

JaroslavVrchlabí

Krásný dobrý den paní Vančová, Děkuji Vám za zápis ze setkání a zaslané techniky. Pevně věřím, že mě povedou na cestě za spokojeným životem, za kterým mi bezpochyby pomohlo i naše setkání. Děkuji za Vaši práci!

LucieVrchlabí

Dobrý den, píšu Vám, abych Vám poděkovala. Po našem setkání se cítím mnohem lépe. Pomohla jste mi zorientovat se v těžké životní situaci. Rovněž jste mi umožnila uvědomit si vlastní nesprávné postoje, získat nadhled a stanovit další postup. Věřím, že díky technikám, které jste mě naučila, zvládnu překonat případné kolísání nálady. V případě potřeby Vás jistě znovu vyhledám. Jste skvělá, moc Vám děkuji.

IvanaPraha

Dobrý den, děkuji za zaslání zápisu z našeho setkání. Těším se na práci s technikami pro psychickou pohodu a následně jejich využívání v životě. Moc jste mi pomohla, nyní vím, že to zvládnu. A pokud bude třeba, obrátím se zase na vás. Případně vás doporučím jako výbornou terapeutku.

FilipVrchlabí

Dobrý den paní Vančová, již po našem setkání se mé náročné dny změnily. Bez „tlaku“ a neustálých myšlenek na věci, které není potřeba řešit. Určit se budu držet Vašich doporučení. Jste anděl, který se objevil v mém životě v pravý čas.

LadislavKunčice

Strašně moc Vám děkuji za vaše služby. Už po návštěvě u vás se mi velice ulevilo. Budu se držet všech vašich rad a doporučení. Děkuji ještě jednou a po nějakém čase se Vám určitě ozvu, jak jsem na tom. S pozdravem

VeronikaJilemnice

Dobrý den, od našeho setkání se cítím mnohem lépe, radostněji a pozitivně naladěná. Chtěla bych Vám moc poděkovat za naše setkání, zaslání zápisu, technik a doporučení. Snažím se techniky používat a pracovat sama na sobě.

DenisaRokytnice nad Jizerou

Dobrý večer, je to zhruba měsíc, co jsem byla u vás na sezení. Nikdy předtím bych nevěřila tomu, že stačí jedno sezení a můj život se najednou změní, samozřejmě k lepšímu. Celkem patnáct let jsem stále měla strach ze všeho, z nového, pro mě neznámého, každý stres pro mě znamenal nějakou novou nemoc. Od teď je pro mě vše nové výzvou, které se nebojím, mám spousty nových zážitků, v práci se mi daří mnohem lépe, v manželství také i s přáteli. A to vše a mnohem, mnohem víc, jen díky Vám. Patří Vám mé obrovské díky, které se ani slovy nedá vyjádřit. Toho, co děláte, si obrovsky vážím a děkuji každý den, že jsem Vás potkala. Přeji Vám spoustu pracovních i životních úspěchů a ještě jednou Vám velice ze srdce děkuji.

RadkaVrchlabí

Dobrý den, píšu, protože Vám chci předat zpětnou vazbu. Byla jsem u Vás na sezení v listopadu ohledně … (z důvodu zachování anonymity nezveřejněno). Musím říct, že se to velmi zlepšilo, naučila jsem se s tím pracovat. Za což jsem Vám velmi vděčná. Také Vám chci poděkovat, že jsem díky Vám začala myslet pozitivněji, lépe vnímat své potřeby, naslouchat svému vnitřnímu hlasu, dokázala jsem z hlavy vyhnat slovo NE a naučila se pracovat s technikami, které jste mi doporučila. Jsem velmi vděčná, za vše, co jste mne naučila za 4 hodiny a velmi Vám děkuji. Chci Vám také říci, že to, co děláte, děláte správně a je vidět, že Vás to i baví. Tímto Vám dávám svou zpětnou vazbu, která Vás doufám potěší a bude Vás motivovat do další práce. S pozdravem a přáním krásného života

VeronikaVrchlabí

Dobrý den paní Katko, je tomu už týden, co jsem Vás navštívila. Jsem od našeho setkání opravdu jiná. Večer usínám a usmívám se. Už totiž zvládám své emoce a mám úplně jiným pohled na věc. Jsem plná energie a radosti. Těším se z dalšího dne. Plánuji si. Držím se Vašich rad. Díky Vám jsem si uvědomila, že jsem zapomněla na sebe a své koníčky. Opravdu na sobě pracuji. Musím Vám moc poděkovat, že jste mi ukázala cestu a pomohla mi přijmout věci takové, jaké jsou. Martina, Nová Paka

MartinaNová Paka